fbpx

Спонсорство Kelme

Іспанський бренд Kelme має цікаву та багату історію спонсорства, яке на кожному етапі було основою стратегії розвитку компанії. З кожним роком компанія посилює свої позиції на ринку екіпіровки спортивних команд та клубів. Kelme обирають спортсмени з усього світу, адже за більш як сорокарічну історію бренду, вони змогли оцінити високу якість, доступну ціну, стильний та сучасний дизайн екіпіровки.

На сьогодні Kelme входить у ТОП-10 спортивних брендів за кількістю спонсорських контрактів із професійними командами. А це більш як 80 команд з сорока країн світу. Пропонуємо ознайомитися із найвідомішими командами Kelme:

Активно займатися спонсорською підтримкою Kelme розпочав ще з моменту свого створення в 1977 році. Спочатку це була підтримка місцевих легкоатлетів, футболістів та обдарованих дітей. Бренд безкоштовно надавав їм спортивне взуття, а платою за яке була конструктивна критика та пропозиції щодо покращення моделей. На початку 90-х років спонсорство Kelme вийшло на новий рівень, про бренд дізналися у всьому світі.

На Олімпійських іграх 1992 року збірна Іспанії була повністю екіпірована в Kelme. У цей же період іспанський бренд продовжує активно займатися спонсорством гравців, зокрема Джорді Віллакампа та Кончіти Мартінес (переможець Вімблдону 1994 року), а також більш як ста футболістів іспанської Прімери та Сегунди.

У період з 1994 по 1998 Kelme — технічний спонсор одного з найтитулованіших клубів на планеті — Real Madrid CF. За час співпраці з Kelme королівський клуб двічі виграв першість Іспанії, один раз Суперкубок Іспанії та завоював Кубок європейських чемпіонів.

У “спонсорському портфелі” Kelme є й однойменна велокоманда, яку іспанський бренд підтримував у період з 1980 до 2004 роки. За час співпраці з брендом команда здобула велику кількість нагород, найзначимішими з яких є перемоги в Національному велопробігу Іспанії у 2000 та 2002 роках.

У період із 2013 до 2019 року Kelme був технічним спонсором LNFS — іспанської футзальної ліги. Спеціально для неї розроблялися унікальні дизайни спортивних форм та м’ячів.

Бренд Kelme дуже активний на азійському ринку, наприклад, 10 із 16 команд Китайської Суперліги екіпіровані іспанським брендом.