fbpx

Манішки

Широко відомий факт, що спортивні, тренувальні та футбольні манішки використовуються для проведення різних спортивних заходів та тренувань.

Манішки це спеціальний одяг для командних видів спорту, який має певний надпис, логотип, малюнок чи слоган. Багата кольорова гамма таких спортивних аксесуарів допомагає тренерам розділяти спортсменів на групи та команди.

Зазвичай у всіх професійних футбольних клубів, і навіть аматорських команд, є манішки різних кольорів. Вони їх використовують під час ігор та тренувань як на вулиці, так і в спортивних залах.

Компанія Kelme розробила манішки високої якості для дітей та дорослих. Сьогодні багато шкіл та дитячих таборів замовляють манішки різних кольорів! Це дуже зручно й дешевше, ніж купувати спортивну форму.

Як правильно обрати манішки

Манішки не мають завдавати дискомфорту під час бігу чи різких рухах, тому зазвичай манішки замовляють на 1–2 розміри більші, ніж сама форма. Усе робиться для того, щоби манішки було зручно одягати зверху на основний одяг.

Манішки, як важливий елемент футбольної форми, дає змогу юним футболістам відчувати себе професіоналами, допомагає у формуванні командного духу під час ігор.

Компанія Kelme розробила два види манішок:

На нашому сайті ви можете придбати повний комплект форми для команд: гетри, футболки, шорти, манішки. Окрім цього, у нас широкий асортимент супутніх товарів та інвентарю. Станьте кращим футбольним клубом світу разом із Kelme.