fbpx

Олімпійки

Олімпійка — найпопулярніша річ у шафі кожного спортсмена. Її можна одягати під джинси, спортивні штани й т. п. Олімпійку одягають як верхній одяг і під куртку. Ще на Олімпійських іграх цей елемент одягу набув важливого значення. Олімпійка дуже стильна річ, яку постійно лише покращують та модернізують.

Основна функція олімпійки — елемент спортивного екіпірування. Іспанський бренд Kelme постійно працює над якістю одягу для спортсменів і пропонує найкращий асортимент олімпійок. Вони виготовлені з висококласного поліестеру, який вирізняється високою міцністю та зносостійкістю. Тканина не втрачає первинний вигляд навіть під час тривалої експлуатації. Сучасна технологія виробництва компанії Kelme виготовляє міцні шви, які не завдають дискомфорту шкірі й не подразнюють її. Кожна модель має зручний крій, який не перешкоджає тілу вільно рухатися.

Якими бувають олімпійки?

Частіше за все вони бувають із капюшоном без блискавки. Манжети рукавів і низ кофти мають щільну резинку, яка фіксує кофту на тілі й не пропускає холод. 

Як визначити розмір олімпійки?

У нашому інтернет-магазині Kelme є розмірна сітка, з допомогою якої ви чітко можете визначити свій розмір. Хоч у більшості виробників на етикетці можуть вказувати різні розміри, довіртеся своїм об’ємам і купуйте олімпійки за параметрами.

Упевнені, що разом з Kelme ви можете себе відчувати зручно та комфортно. Компанія враховує базові потреби спортсменів й розроблює одяг, який забезпечить максимальний ефект від тренувань.