fbpx

Штани

Штани від Kelme — це не просто штани для виснажливих воркаутів чи занять у фітнес-залі. Основне їх призначення, звичайно, спорт. Компанія Kelme цінує своїх клієнтів і виробляє лише такі моделі, які гідно витримають різні фізичні навантаження й підійдуть до різних видів спорту.

Критерії відбору спортивних штанів

Особливу увагу компанія приділяє матеріалу, з якого виробляє спортивні штани. Частіше це чистий 100 % поліестер. Штани з цієї тканини дуже еластичні, термостійкі, міцні й надзвичайно безпечні. Поліестер один із тих матеріалів, який є найбільш стійким і добре витримує щоденне використання.

Декілька моделей штанів виготовлені з поліестеру і спандексу. Це поєднання відрізняється хорошим рівнем повітропроникності, тканина добре тягнеться.

Штани від Kelme — це просто знахідка! Вони не мнуться, швидко сохнуть, не розтягуються після прання, за ними легко доглядати. Для спортсменів спортивні штани від іспанського бренду цінні ще тим, що є стійкими до забруднень.

У нашому інтернет-магазині ви можете обрати чоловічі та дитячі штани за будь-якими експлуатаційними характеристиками. Кольорова гамма налічує понад 10 кольорів. З Kelme практично, зручно та економно кожному спортсмену!