fbpx

Реглани

Серед чоловічих різновидів кофт і светрів почесне місце займає реглан, який нині набув чималої популярності. У нього особливий тип крою (рукав і плече виробу цільні, без шову), чим і відрізняється від іншого верхнього одягу. Реглани не натирають і є дуже комфортними для щоденного одягання.

Kelme пропонує своїм поціновувачам реглани для чоловіків та дітей різних моделей. Вони дуже універсальні та привабливі одночасно. Такий тип верхнього одягу досить простий на вигляд, але дуже зручний та практичний у використанні.

ТОП 5 особливостей регланів від Kelme

Де носити реглан?

Чоловічі реглани можуть мати різне призначення. Їх одягають як на тренування, змагання, так і на побачення, зустріч із друзями. Брендові штани, реглан від Kelme — це дуже стильно! Ідеально виглядає під звужені чи класичні джинси. Взагалі вироби Kelme чудово поєднуються зі щоденним, напівспортивним та діловим стилем, а також молодіжним. Ви з легкістю можете створювати індивідуальні стильні образи та завжди залишатися в тренді.

Створення образу з регланом

Іспанський бренд Kelme пропонує своїм клієнтам гідний асортимент одягу: від футболок до воротарських рукавиць. Ви можете придбати спортивний костюм для щоденного використання або за призначенням, або створити його самостійно. Для цього вам потрібно визначитися з регланом та підібрати штани, які будуть вдало поєднуватися за колірною гамою. Якщо ви плануєте займатися спортом на свіжому повітрі в прохолодні дні, варто зосередити увагу на реглані Montes — під шию, а під низ одягніть футболку. Така ж модель розроблена для дітей.

Щоби виглядати максимально ефектно, зверніть увагу на вашу статуру, тип фігури й обов’язково звірте відповідність обраного розміру, скориставшись розмірною сіткою. Саме від цього буде залежати те, наскільки добре одяг виглядатиме на вашій фігурі.

Одяг іспанського бренду вирізняється надзвичайною якістю і зручністю!

Пам’ятайте, якщо реглан, то тільки Kelme!