fbpx

Термобілизна

Стать
Розмір

У холодну пору року, особливо під час фізичних навантажень, важливо забезпечити себе функціональною білизною, яка відмінно збереже тепло й, одночасно, виведе вологу з поверхні тіла. На сайті інтернет-магазину Kelme ви можете обрати ідеальний комплект одягу, який підходить як для спортивних тренувань, так і повсякденного використання.

Принцип роботи термобілизни Kelme

Під час активної фізичної діяльності шкіра виділяє вологу — піт. Він накопичується у тканині звичайного одягу і знижує термоізоляційні властивості, а термобілизна, навпаки, здатна виводити зайву вологу з тіла, зберігаючи тепло.

Повітря, яке знаходиться між тілом і білизною, нагрівається до комфортної температури. Унаслідок взаємодії теплого повітря і холодного середовища створюється захисний шар, який зберігає тепло.

Вибір термобілизни для активного й пасивного відпочинку

Якщо ви вирішили купити термобілизну, то варто враховувати особливість вашого відпочинку:

Переваги термобілизни

Поради від Kelme

Якщо ви хочете, щоб термобілизна ефективно виконувала своє призначення, дотримуйтеся кількох правил.

  1. Не одягайте під термобілизну додатковий одяг, це знижує її ефективність.
  2. Обирайте розмір відповідно своїх параметрів тіла. Термобілизна не має бути великою чи замалою. Вона повинна щільно прилягати до тіла, щоб досягти максимум теплозберігаючих властивостей.

Асортимент термобілизни від Kelme

Широкий вибір продукції дозволить підібрати ідеальний варіант під ваші запити: є різні кольори, розміри. Щоб покупці змогли підібрати необхідний комплект для своїх цілей, наш магазин подбав про різноманіття продукції. У каталозі наявні три види білизни:

Ви з легкістю зможете зібрати свій комплект, обираючи відповідний розмір виробу й улюблений колір. Інтернет-магазин Kelme пропонує термобілизну високої якості для чоловіків і дітей. Ви можете швидко оформити замовлення та забезпечити собі комфортний відпочинок чи тренування навіть у холодну погоду.