fbpx

Бігові кросівки

Стать
Розмір

Кожен із видів спорту має специфічне навантаження. Вибір взуття залежить від багатьох чинників, тому для тренувань, змагань, марафонів використовують різні типи взуття. Наприклад, кросівки для баскетболу не підійдуть для бігу, хоч у цій грі він присутній.

Здоровий спосіб життя, атлетика чи просто зручне взуття – це бігові кросівки.
Вони мають здатність знизити ризик травмування й допомагають досягти гарних результатів.

Яке взуття обрати для бігу?

У нашому інтернет-магазині Kelme є гарний вибір спортивного взуття для найвимогливіших покупців. Компанія пропонує кілька варіантів бігового взуття з метою захисту ніг спортсменів від можливих перешкод на дорозі, наприклад, каміння. Існує два типи поверхні для бігу:

Тому підошву бігових кросівок варто обирати залежно від покриття, по якому ви бігаєте. Якщо це бігові доріжки, асфальт чи інші тверді, але рівні поверхні, ваш вибір – рівна м’яка підошва. Якщо ґрунт більш м’який, то варто зосередити увагу на більш жорсткій підошві.
Бігові кросівки Kelme мають особливу легку структуру з тонкою підошвою, яка забезпечує відмінне зчеплення на будь-яких поверхнях. Виготовлені з міцних і зносостійких матеріалів кросівки добре зарекомендували себе в містах на нерівних поверхнях.

Взуття для бігу допомагає прискоритись і підтримувати велику швидкість під час забігу. Язичок, що щільно прилягає, максимально захищатиме ноги спортсмена від пилу та бруду, одночасно фіксуючи стопу. Бігові кросівки від Kelme дарують відчуття стабільності й м’якості кожному, хто одягне їх.
Якщо ви мрієте про якісні бігові кросівки, обирайте світовий бренд Kelme.