fbpx

Воротарські рукавиці

Воротарські рукавиці — важливий елемент екіпірування

Спортсменам добре відомо, як погодні умови можуть вплинути на результат гри. Особливо страждають воротарі, які готові ловити м’яч навіть у морозну погоду. Щоби зберегти шкіру рук від травмувань, варто обирати якісні спортивні рукавички.

Воротарські рукавиці — це аксесуар, з допомогою якого ваші тренування та змагання пройдуть максимально комфортно.

Є чимала кількість виробників спортивних рукавичок із різною ціновою політикою. Ми рекомендуємо зосередити увагу на компанії Kelme, продукція якої завжди вирізнялася високою якістю, продуманістю, з використанням сучасних технологій виробництва.

Варто зазначити, що професійні рукавиці від Kelme забезпечують чудове зчеплення з м’ячем, дарують комфортні відчуття та надійну фіксацію. У таких рукавицях кожен воротар буде цілком впевненим у своїх діях та зможе відбивати удари за будь-яких умов.

З якого матеріалу виготовлені воротарські рукавиці

Рукавиці для футболу виготовлені з різних матеріалів. Важливою є титульна зона захисного аксесуара, яка призначена для забезпечення контролю й безпеки пальців. У менш якісних моделях ця частина виконана з пінного складу. Якщо ви хочете обрати якість, а не ціну, то треба обирати рукавиці з латексу. Гладкий латекс забезпечує краще зчеплення з м’ячем, гарантує довговічність виробу. Зазвичай такі моделі довше стираються, забезпечуючи надійність не один матч. Воротарські рукавички додатково оснащені спеціальними вставками.

Особливості догляду

Після гри варто очистити футбольні рукавиці від бруду та пилу. Ця дія є обов’язковою, бо латекс має пористу структуру, у яку забиваються різні забруднення. Якщо цього не робити, то зчеплення буде на дуже низькому рівні. Не варто забувати і про внутрішню частину рукавиць. Її теж треба ретельно промити від поту, який здатен руйнувати матеріал. Рекомендуємо хоча б раз у тиждень прати рукавиці, але протирати вологою серветкою треба щодня після гри й добре їх просушувати. Після таких простих правил ви надовго відкладете передчасну деформацію цього елемента екіпірування. У разі ручного прання температура води має бути теплою, до 40 °С. У якості мийного засобу варто використовувати спеціальний мийний засіб для латексу, також можна скористатися господарським милом.

Простий спосіб прання руками

  1. Замочити рукавиці у воді на 2–3 хвилини.
  2. Промити милом зовні та всередині.
  3. Ополоснути в холодній чистій воді.

Якщо під час прання ви бажаєте скористатися машинкою-автомат, дотримуйтеся наступних вказівок.

Потрібні якісні футбольні рукавиці? На нашому сайті є чоловічі та жіночі рукавиці, які надійно вбережуть ваші руки від сильних ударів.