fbpx

Рюкзаки

Спортивна модель рюкзака відрізняється від повсякденної або похідної версії. Основним параметром тут є легкість. Рюкзак для спорту не мусить бути важким, тому як цей показник відбивається на якості тренування.

Аксесуари Kelme відрізняє відмінна якість виконання поряд зі стильними дизайнерськими рішеннями та помірна вартість.

Спортивний рюкзак: який він?

Для вдалого вибору спортивного аксесуара варто переглянути наступні параметри.

  1. Матеріал. Показовий варіант: щільний поліестер із водовідштовхувальними властивостями. Характеристика виключає намокання тканини, що робить рюкзак більш важким.
  2. Виконання. Анатомічна спинка рюкзака знижує навантаження на хребет спортсмена, що сприяє більшій зручності під час використання.
  3. Фурнітура. Надійність і функціональність. Ці два параметри стають основними для блискавок, застібок, кнопок і тому подібних елементів.
  4. Якість швів. Стирчать волокна, нерівність рядків, неправильно підібраний відтінок нитки, який не збігається з кольором основного матеріалу — причини відмовитися від покупки.
  5. Лямки. Широкі лямки з міцного матеріалу з анатомічними вставками дають змогу зробити використання спортивного рюкзака максимально зручним.

Де купити якісний рюкзак у стильному виконанні? Асортимент спортивних аксесуарів бренду Kelme є вдалим рішенням, яке підійде початківцям і більш досвідченим спортсменам.