fbpx

Рюкзаки та сумки

Як перенести спортивний одяг із дому до місця тренування й назад? Для вирішення цього питання досвідчені спортсмени рекомендують використовувати рюкзаки й сумки. Серед значного асортименту виробників, що спеціалізуються на випуску одягу й аксесуарів для тренувань, виділяється бренд Kelme. Відмінна якість матеріалів і фурнітури поряд із незвичайним дизайном виконання привертає увагу як спортсменів-початківців, так і професіоналів.

Як підібрати рюкзак і сумку

Kelme радить звертати увагу на наступні параметри:

Окремо рекомендується звернути увагу на форму сумки або рюкзака. На ринку представлені моделі в стандартному виконанні, які підійдуть як для повсякденних ситуацій, так і для далеких поїздок. Також можна підібрати унікальну модель, що стане складником стильного спортивного образу.

Секрети успішного вибору

Для зручного використання спортивного аксесуара варто приділити увагу його функціональності. Яскравий приклад: наявність додаткових кишень і відсіків. У них можна помістити пляшку з водою, спортивний інвентар або дрібні предмети.

Ще одним чинником, що допомагає зробити вдалий вибір сумки або рюкзака, є ергономічність виконання. Враховується як форма, так і особливості розташування кишень і робота фурнітури.

Дизайн спортивного рюкзака або сумки передбачає використання яскравих кольорів у комбінації з темними відтінками. Як варіант, чорний із зеленим або червоним. Яскравий принт, об’ємні елементи декору у вигляді квітів або абстрактному виконанні в цьому контексті будуть недоречні.

Де купити функціональну сумку або стильний спортивний рюкзак? Kelme пропонує значний асортимент аксесуарів, які відрізняються ергономікою виконання і тривалістю експлуатації.

Новинки