fbpx

Сумки

Основне призначення спортивної сумки — перенесення одягу та інвентарю для тренувань. Серед значного асортименту моделей впевнено виділяється продукція компанії Kelme. Шикарна колекція, незвичайні варіанти виконання, якість використовуваних матеріалів і фурнітури — ось причини популярності товарів перевіреної компанії.

Особливості сумки для спорту

Спортивні сумки мають відмінні від дорожніх варіантів характеристики.

  1. Місткість. Внутрішній об’єм залежить від типу й кількості речей, які переносяться. Важливий момент: перенесення великогабаритних спортивних аксесуарів (шоломи, захист, хокейна амуніція) вимагає придбання сумки з посиленим дном і ручками.
  2. Кишені. Ідеальне рішення: дві бічних і одна центральна кишеня. Такої кількості достатньо для перенесення спортивної форми, пляшок із водою, дрібних предметів.
  3. Відділення. Спортивна сумка в стандартному виконанні має одне відділення. Доступні моделі з двома відсіками, що дають змогу переносити одяг окремо від взуття або від мокрих речей.
  4. Ручки. Елементи, що зменшують ковзання, міцність основного матеріалу, стають обов’язковими умовами. Також Kelme рекомендує звернути увагу на якість кріплення.

Цікавить міцна спортивна сумка, яку можна використовувати й у якості дорожнього варіанту? У Kelme можна ознайомитися з великим асортиментом стильних аксесуарів, ціни яких залишаються на належному рівні.