fbpx

Суддівська форма

Людина, яка контролює хід спортивного змагання, має виглядати бездоганно. Судді видають картки, контролюють час гри, використовують свисток — постійно перебувають в полі зору. Усім арбітрам варто пам’ятати про це та підбирати якісну суддівську форму. Kelme завжди готовий до співпраці й може екіпірувати суддівські колективи.

Суддівський комплект від Kelme — який він?

Суддівська форма складається з шортів і футболки. Футболка досить м’яка на дотик, має гарну повітропроникність, швидко висихає й майже не мнеться. Вирізняється з-поміж інших футболок двома кишенями, які створені для штрафних карток, блокноту з ручкою чи інших суддівських аксесуарів. Шорти, як і футболка, виготовлені з високоякісного синтетичного матеріалу — поліестеру, який характеризується високою міцністю і еластичністю. Тканина суддівської форми зберігає оптимальну температуру тіла під час активних рухів, а також добре виводить вологу з поверхні тіла.
Суддівська форма Kelme має міцні шви, високий рівень зносостійкості. Комплект не подразнює шкіру, є стійким до частого прання. Також можна виокремити наступні властивості форми:

На офіційному сайті Kelme ви зможете обрати розмір та колір згідно з вашими уподобаннями без жодних переплат. Також можна замовити кілька комплектів для повного суддівського штату. Подаруйте собі максимальний комфорт на робочому місці!