fbpx

Воротарська форма

Воротар вважається останньою ланкою футбольного захисту і саме він часто несе відповідальність за програну гру. Голкіпери мають дещо інші функції на спортивному полі, ніж гравці, тому їх екіпірування може стати вирішальним для видовищної та “сухої” гри на лінії воріт.

Іспанський бренд Kelme розробив дитячі й дорослі моделі, які відрізняються особливою міцністю і зручністю. Компанія не перший рік створює якісне екіпірування, яке має всі необхідні якості для продуктивного тренування або гри.

З чого складається воротарська форма?

Якщо ваша гра чи тренування відбуватиметься на м’якому якісному покритті, то форма від Kelme — ідеальний варіант. Вона має достатню повітропроникненість, дозволяє шкірі дихати й не допускає перегрівання чи вологості. Комфорт спортсменів із формою Kelme буде на належному рівні!

Який склад тканини?

Воротарська форма від іспанського бренду виготовляється з поліестеру — синтетичного матеріалу, який ідеально підходить для спортсменів. Він має надзвичайні властивості:

Офіційний сайт оригінального одягу Kelme має широкий асортимент товару, і дає змогу придбати екіпірування голкіпера будь-якого розміру та кольору. Не варто з легковажністю обирати спортивний одяг, адже від нього залежать не тільки технічні характеристики, але й захист гравців. Обирайте стильне оформлення, доступні ціни та оригінальний спортивний одяг на довгі роки.