fbpx

Баскетбольні форми

Стать
Розмір

Баскетбол — це той вид спорту, який вимагає постійного руху від гравця. Його активна позиція є надзвичайно важливою, адже саме від неї цілком залежить результат гри. Запорука успішного матчу — зручна і комфортна баскетбольна форма, яка дасть повну свободу дій і не буде відчуватися на тілі. Спортивний одяг баскетболіста демонструє імідж його компанії, тому він має бути максимально якісним і помітним для вболівальників та противників.

Такі баскетбольні команди як Incheon ET Land Elephants, Басконія, Нептунас уже давно співпрацюють зі всесвітньо відомим брендом Kelme. Іспанська компанія стала технічним спонсором багатьох баскетбольних команд. Це пояснюється тим, що Kelme створює одяг із використанням новітніх технологій, а також з урахуванням модних тенденцій у великому спортивному світі.

З чого складається форма баскетболіста?

Зазвичай форма баскетболіста необмежена лише майкою і шортами. В холодну пору року спортсмени часто використовують спортивні костюми. Попри все, у процесі самої гри баскетболісти одягають лише майку та шорти. Такий комплект одягу необхідний для дітей і дорослих обох статей.

Асортимент Kelme

Відомий бренд пропонує своїм поціновувачам кілька моделей як дитячої, так і дорослої баскетбольної форми. Особливо варто звернути увагу на тканину — 100 % поліестер. Він захищає м’язи спортсменів від розтягнень та швидко вбирає вологу, роблячи потовиділення непомітними. Цьому також сприяє вдосконалена технологія DRY MX. Баскетбольна форма від Kelme має здатність підтримувати тіло в комфортному температурному режимі, а також характеризується високою якістю та простотою в догляді. До речі, у вас є можливість обрати улюблений колір, адже на деякі моделі покупцю варто зосередити свій вибір на одному з 8-и кольорів.