fbpx

Щитки

Футбольні щитки

Футбол є достатньо травматичним видом спорту. Саме тому кожен спортсмен має захисну екіпіровку, яка дає змогу вберегтися від травмувань під час гри. Футбольні щитки — один з головних атрибутів футбольної форми.

Особливості футбольних щитків

Якісні футбольні щитки однаково потрібні як аматорам, так і професійним спортсменам. Пластини знижують силу удару та роблять його практично непомітним та менш болісним. Тому з метою захисту й запобігання травм під час гри у футбол важливо одягати футбольні щитки.

Під час виготовлення футбольних щитків найчастіше використовують такі синтетичні матеріали:

Футбольні щитки у залежності від форми, конструкції, способів кріплення аксесуара можна розділити на дві основні групи:

  1. Накладні щитки з закритою нижньою частиною, у складі яких наявна пластина з підкладкою. Пластина призначена для захисту гомілки, а нижня частина захищає кісточки. Щитки надійно фіксуються на нозі, забезпечуючи максимальний захист.
  2. Моделі, що облягають та кріпляться до еластичних компресійних панчох. Не такі надійні, як перший варіант, але дуже легкі й комфортні.

Як вибрати футбольні щитки

Щоби футбольні щитки добре захищали ноги та не сковували рухів, варто правильно підібрати їх розмір. Вдало підібрані за розміром щитки не заважатимуть і не сповзатимуть під час тренувань. Під час вибору аксесуара необхідно користуватися стандартною розмірною сіткою на нашому сайті.

Також важливо враховувати позицію гравця на полі. Функції захисника, нападника та голкіпера значно відрізняються, тому й до екіпіровки висувають різні вимоги. Для нападника важлива швидкість та мобільність, тому краще купити найлегші футбольні щитки. Захисник потребує надійного захисту ніг, тому варто обирати максимально міцні щитки.

Упевнитися, чи правильно підібрані щитки, дуже легко. Подивіться, як щиток виглядає на вашій нозі. Пластина має починатися від кісточки та закінчуватися на 5–6 сантиметрів нижче коліна. Саме такі щитки гарантують надійний захист ніг спортсменів та не заважатимуть під час тренування.

Найкращі футбольні щитки — це ті, які ідеально виглядають на нозі. Упевнені, що серед нашого асортименту Kelme ви легко знайдете потрібну екіпіровку, яка забезпечить захист, комфорт та допоможе досягти успіху.