fbpx

Футзалки

Стать
Розмір

Оригінальні футзалки від Kelme розроблені спеціально для швидкого й комфортного пересування. Від звичайного спортивного взуття вони відрізняються тим, що не мають шипів на підошві. Футзальне взуття призначене для ігор та тренувань на:

Безперечно всі футзалки Kelme виготовлені з надзвичайно якісного матеріалу: зі штучної або натуральної шкіри, яка забезпечує кращу фіксацію на нозі. До складу більшої частини взуття входять поліуретан, філон, що додають йому максимальної вентиляції та легкості. Спортсмени дуже люблять на штучному покритті грати у футзалках. Вони дають змогу відчувати себе комфортно і впевнено. У верхній частині кожної моделі такого виду взуття є спеціальне покриття для посиленого зчеплення з м’ячем. Підошва футзалок від Kelme не ковзає на поверхнях, забезпечуючи максимальний рівень комфорту під час гри.

Особливості футзалок Kelme

Де придбати футзалки Kelme?

Нині інтернет-магазини пропонують широкий асортимент спортивного взуття, зокрема футзалок. Наш інтернет-магазин є офіційним представником іспанського бренду Kelme, у якому ви можете придбати лише якісну та оригінальну продукцію.
Купуючи футзальне взуття від Kelme, ви автоматично отримуєте безліч переваг, бо наші футзалки – легенда з армією шанувальників.