fbpx

Шарфи

Обличчя та шия є абсолютно незахищеними від потрапляння холодного повітря під час тренувань на вулиці та активних прогулянок. З цієї причини, обираючи спортивну форму, варто пам’ятати про зручний шарф. Він дає змогу зігрітися та зберегти тепло в прохолодну погоду.

Чому кожному спортсмену треба мати шарф

Шарф-горловик — важливий елемент форми, який має бути присутній у шафі будь-якої людини. Спортсменам горловик особливо потрібен для того, щоби забезпечити комфорт під час тренування.

Для виготовлення горловиків використовують різні натуральні й синтетичні матеріали: бавовну, поліестер, фліс. Саме поліестер оптимально підходить для використання в екстремальних умовах: не вбирає вологу, швидко висихає, не втрачає колір та форму навіть під час регулярного прання.

Якщо ви шукаєте якісний шарф-горловик, то серед асортименту Kelme обов’язково знайдете аксесуар, який пасуватиме до вашої форми. Ми пропонуємо лише якісний спортивний одяг та супутні аксесуари з нових колекцій. Ми завжди поруч, щоби разом із вами радіти вашим новим успіхам та перемогам.