fbpx

М'ячі

Якісний м’яч — крок до успіху

Сьогодні неможливо уявити світ без м’яча. Він належить до предмета опуклої форми, який використовують у спортивних іграх. Цей важливий спортивний інвентар був актуальний ще за часів Середньовіччя. Його вважали довершеним предметом через його форму. Греки прирівнювали його до сонця й говорили, що м’яч наділений магічною силою. Індійці з Північної Америки також вважали спортивний інвентар священним. Тож, як відомо, ігри з м’ячем відбувалися як у цивілізованих, так і нецивілізованих народів, і в кожного з представників своє ставлення до м’яча.

Раніше м’ячі шили зі шкір тварин, вирізали з кори дерева чи плели з очерету. Середину м’яча набивали пір’ями птахів, піском, зерном, овочами круглої форми. Справжнім проривом у створенні сучасного м’яча стало те, що його почали наповнювати повітрям.

Нині є велика кількість командних ігор, як-от футбол, баскетбол, гандбол, волейбол, теніс і багато інших. Для кожного виду гри необхідні професійні м’ячі, з якими зручно працювати. Наразі є понад 15 видів м’ячів, але ми зосередимо вашу увагу саме на футбольних м’ячах від Kelme.

Які бувають футбольні м’ячі

Усі товари цієї категорії поділяють на такі види:

Як обрати м’яч

Перш ніж обрати м’яч, варто зосередити увагу на відомості бренду. М’ячі від Kelme вважаються одними з кращих на вітчизняному ринку. Для того щоби вдало підібрати м’яч, варто врахувати потреби використання. 

Не варто забувати про місце експлуатації м’яча. Цей спортивний інвентар можна використовувати на штучній траві, твердому ґрунті, слизькому майданчику чи під час снігу. Особливо важливо звертати увагу на гідрофобні характеристики, від яких залежить тривалість експлуатації.

Асортимент Kelme

Футбольні м’ячі від компанії Kelme є універсальними. Вони підходять для ігор та тренувань.

  1. Футбольний м’яч Truneo. Ґрунт, штучна та натуральна трава ідеально підійде для гри цим м’ячем.
  2. Футбольний м’яч Silver. Можна використовувати на чемпіонатах FIFA, а також для тренувань та змагань.
  3. Футбольний м’яч Olimpo Gold. Ідеальний м’яч для розвитку ігрових навичок серед дітей та дорослих. Підходить для аматорських і професійних тренувань, ігор.
  4. Футбольний м’яч New Truneo. Чудовий вибір для щоденних тренувань та змагань. Завдяки цікавій кольоровій гамі м’яч добре помітний під час гри.

Якщо ви вирішили придбати м’яч для дітей, то варто зосередити увагу саме на м’ячі Olimpo Gold. Така модель цілком безпечна й відповідає обумовленим правилам футболу. Усі інші моделі можуть використовуватися дорослими для футбольних ігор. Упевнені, ви з легкістю оберете фірмовий м’яч прекрасної якості для себе та своїх юних футболістів.