fbpx

Гетри

Стать
Розмір

Вибір спортивного одягу — це завжди відповідальний крок для його майбутнього власника. Від нього залежить якість та комфорт занять, результат ігор. У разі невдалого вибору спортивного одягу тренування можуть призвести до непередбачених наслідків.
Гетри від Kelme — ідеальний елемент екіпірування, який забезпечує еластичний захист суглобів. Вони гарно утримують ноги спортсмена нижче колін, що дає змогу уникнути пошкоджень та вивихів.

Кому потрібні гетри?

Гетри — це обов’язковий елемент спортивної форми для спортсменів, які постійно піддають свої ноги серйозним навантаженням (футбол, регбі, бейсбол, тощо). Вони виконують кілька функцій:

Тримають щитки. Пластикові щитки знаходяться всередині бутси і створені з метою захисту ніг; щитки фіксуються гетрами.

Гарантують зручність під час руху. Гетри від Kelme не спадають, не скручуються, бо щільно прилягають вздовж ноги. Вони забезпечують сухість ніг, добре вбирають піт. Якщо гру проводити без гетрів, то піт почне стікати у взуття й може завдати певних незручностей.

Що врахувати під час вибору гетрів?

Якість матеріалу. Гетри від Kelme виготовлені з еластичної синтетичної тканини, яка робить високі шкарпетки більш щільними, що забезпечує необхідний фіксувальний ефект. Матеріал може тягнутися, але сама структура тканини не піддається деформації.
Товщина. Щільні гетри забезпечують компресійну підтримку ніг та захищають від пошкоджень під час гри.
Дизайн. Зовнішній вигляд гравця — це обличчя команди. Не варто забувати про це, будь ви аматор чи професіонал.

Бренд Kelme має гідний асортимент гетрів для дорослих та дітей. Вони повністю закривають та фіксують щитки, добре відводять вологу та приємні для шкіри. Окремою важливою особливістю є те, що тканина на шкарпетці дає ступні дихати.