fbpx

Футбольні форми

Футбол – це командний вид спорту, який потребує високої фізичної підготовки та зручного екіпірування. З особливою увагою гравці обирають якісну футбольну форму: будь-то професіонали чи просто прихильники футбольної гри на міському стадіоні. Форма – це не просто одяг. Це певний вид самовираження та ознака належності до певної команди. Тут необхідно бути впевненим не тільки в якості товару, а й у місці, в якому його купуєш, щоби не потрапити на підробку бренду. Якісне екіпірування завжди допомагає гравцю під час тренувань та змагань.
Нині футбольний напрямок є пріоритетним у стратегії розвитку бренду Kelme. Протягом останнього часу компанія не раз ставала технічним спонсором іспанських футбольних клубів. Тільки уявіть, Еспаньйол, Леванте, Вільяреал, Малага, Райо Вальєкано, Ельче, Вотфорд виступають в екіпіруванні від Kelme. Вища ліга Китаю, а саме 10 з 16 футбольних клубів теж обирають Kelmе.
Наш бренд обирають недарма, адже наразі компанія має свої наробки й особливий підхід до підбору тканини для пошиття спортивного одягу. Усі футбольні форми створені з урахуванням анатомічного крою, що дає змогу спортсменам повністю віддаватися грі.
Футбольні форми, як і весь одяг компанії Kelme, не мнуться, мають стійкість до прання, дарують відчуття комфорту під час активного руху. Роки проходять, а форма має бездоганний вигляд. Ні багаторазове прання, ні сушіння не погіршить зовнішнього вигляду і функціональних якостей.
Форма від Kelme виготовлена за спеціальною технологією, яка дозволяє бути спортсмену сухим під час гри. Усе завдяки поліестеру, який складає основу спортивного одягу. Він має низьку еластичність, зносостійкість та високий ступінь захисту від несприятливих погодних умов. Структура тканини сприяє підвищеній вентиляції й видаляє зайву вологість. Особливі переваги має підвищена повітропроникність у найбільш потрібних для гравця місцях. Гравцю зручно, комфортно та вигідно мати форму від компанії Kelme.

З чого складається форма футболіста?

Традиційний одяг футболістів складається з шортів та майки. Це може бути як футболка або реглан, так і штани, тріко. Головний атрибут – бутси.

Де і як замовити екіпірування Kelme?

Збірні, спортивні клуби, команди та просто поціновувачі зручного та комфортного спортивного одягу обирають наш сайт для отримання оригінальної продукції. У нас ви можете зробити замовлення футбольної форми Kelme будь-якої моделі.