fbpx

Футзальний клуб «ХІТ»

Футзальний клуб «ХІТ»

Футзальний клуб «ХІТ» — професіональний український футзальний клуб із Києва, починаючи із сезону 2016/2017 виступає в футзальній Екстра-лізі.

Історія клубу розпочинається у 2006 році, коли співробітники компанії ТОВ «Еней» об’єдналися у футбольну команду й у своє задоволення брали участь у різних корпоративних турнірах. Беручи участь у чемпіонаті із «Бізнес-ліга», команда відразу посіла третє місце. Керівник компанії «Еней» Володимир Котляр прийняв рішення створити столичну мініфутбольну команду «ХІТ» на основі команди «Еней».

У сезоні 2007/2008 команда оновила свій склад і захистила бронзу  «Бізнес-ліги». Перший золотий трофей «ХІТ» здобув на першому Всеукраїнському турнірі з мініфутболу «Бізнес-ліга». У подальших сезонах команда нарощувала потужність, перемагаючи в різних турнірах, у Всеукраїнському турнірі з мініфутболу «Бізнес-ліга», чемпіонаті та кубку Києва, першості України з футзалу серед аматорських колективів, чемпіонаті України з футзалу (1-ша ліга).

Починаючи із сезону 2016/2017 команда виступає у футзальній Екстра-лізі, де в першому ж сезоні посіла почесне четверте місце.

У сезоні 2017/2018 команда стала володарем Суперкубка України з футзалу.

Сьогодні «ХІТ» — це один із найсильніших футзальних колективів України, який регулярно бореться за найвищі позиції в чемпіонаті та кубку країни.