fbpx

Історія бренду

Історія бренду
  • дата
  • 24.05.2020

Історія бренду розпочинається в 1977 році, коли брати Дієго й Хосе Кіллес заснували компанію з виробництва взуття, яка через кілька десятиліть стала відомим та впізнаваним у всьому світі брендом Kelme. Спочатку бренд займався суто виробництвом спортивного взуття, переважно футзального та бігового, проте на початку 90-х асортимент компанії поповнився спортивним одягом та аксесуарами.

Саме у 90-х бренд гучно заявив про себе на весь світ. Наприклад, Kelme став технічним спонсором збірної Іспанії на домашніх Олімпійських Іграх 1992 (тоді іспанці здобули 22 медалі, що й досі є найкращим результатом іспанської олімпійської збірної), а в 1994 іспанська тенісистка Кончіта Мартінес виграла Вімблдон в екіпіровці від Kelme.

У період із 1994 до 1998 Kelme — технічний спонсор одного з найтитулованіших клубів на планеті — Real Madrid CF. За час співпраці з Kelme королівський клуб двічі виграв першість Іспанії, один раз Суперкубок Іспанії та завоював Кубок європейських чемпіонів.

Сьогодні Kelme це велика компанія, що стрімко розвивається. Адміністративні та господарські будівлі сучасного бренду займають площу майже 25000 м². До того ж, у компанії є фабрика, яка виготовляє широкий асортимент якісного взуття та одягу, має науково-дослідний центр, великий склад, поєднаний із логістичним центром, що дає змогу оперативно обробляти та доставляти замовлення.

Можливо, історія бренду не є дуже багатою на гучні імена та події, але завзята праця та жага до створення якісного та практичного продукту дає змогу Kelme стати одним із лідерів іспанського та світового ринку спортивної екіпіровки.


  • Поділитись з друзями:
  • facebook

Більше про бренд

Kelme сьогодні
  • дата
  • 24.05.2020
Висока якість, доступна ціна, широкий асортимент та стильний д...