fbpx

Kelme Україна — технічний спонсор Непрофесійної Футбольної Ліги

Kelme Україна — технічний спонсор Непрофесійної Футбольної Ліги
  • дата
  • 10.08.2020

Низка поціновувачів іспанського бренду KELME активно поповнююється. Уже в серпні 2020 року до партнерства приєдналася молода, але дуже перспективна «Непрофесійна Футбольна Ліга», що складається з 34 команд. ТОВ «Келме Україна» стало технічним спонсором ліги амбітних футболістів.

З моменту свого зародження «Непрофесійна Футбольна Ліга» запрошувала й запрошує на гру футбольні команди Києва та київської області. За неповний рік свого існування хлопці показали високий рівень організації 4-х турнірів: «Зимовий кубок непрофесійної футбольної ліги 2019/2020», «Весняний кубок ліги 2020», «Турнір 7х7» і «Кубок профспілки Нової Пошти».

Наприклад, якщо взяти корпоративний турнір профспілки Нової Пошти, то можна відзначити таке: 13 команд «Непрофесійної Футбольної Ліги» були розділені на 4 групи, щоб боротися за головний кубок змагань. У фінальну частину турніру вийшли такі команди: Полісся-КІТ, КІТ, Служба забірної Логістики, FC Versant, Київ Схід, Північ.

Боротьба за зимовий кубок непрофесійної футбольної ліги 2019-2020 була нелегкою. Але команди Direct, Lagoon, Denon, ФК Сейм, МФК Авангард гідно попрацювали й показали кращі результати.

У спекотній боротьбі за весняним кубком успішно розкрили свій потенціал такі команди: Аякс Теремки, ФК Сейм, Denon, МФК Авангард, Ajax, Flex.

Варто зазначити, що цієї весни непрофесійна футбольна ліга також провела новий формат матчів – 7Х7 (дуже популярного серед спортсменів-аматорів).

Упевнені, що в надалі можливість займатися улюбленою справою принесе успіх. Команди будуть вдосконалювати свої футбольні вміння, розкриють власні спортивні здібності, будуть фізично розвиватися і виховають у собі корисні якості. А головне, учасники команд отримають перспективи стати професійними футболістами або гідними дитячими тренерами.

Kelme із задоволенням підтримує аматорський спорт у всьому світі і в Україні, зокрема «Непрофесійну Футбольну Лігу». Приємно, що гравці й керівництво футбольної ліги зупинили свій вибір саме на Kelme. Ми твердо переконані, що розвиток спорту – це інвестиція в здоров’я і процвітання нації!


  • Поділитись з друзями:
  • facebook

Більше новин

З Новим Роком 2023!!!
  • дата
  • 31.12.2022
Келме Україна вітає вас з Новим Роком 2023! Бажаємо к...
СТРИБАЙ за теплим одягом!
  • дата
  • 29.11.2022
СТРИБАЙ за теплим одягом! Часу замало, бо наявність дуже і ду...
Неймовірні сороконіжки BASIC від 1223 грн!!!
  • дата
  • 01.08.2022
Сороконіжки BASIC є відмінним варіантом для того, щоб почати з...