fbpx

Kelme Україна — технічний спонсор Непрофесійної Футбольної Ліги

Kelme Україна — технічний спонсор Непрофесійної Футбольної Ліги
  • дата
  • 10.08.2020

Низка поціновувачів іспанського бренду KELME активно поповнююється. Уже в серпні 2020 року до партнерства приєдналася молода, але дуже перспективна «Непрофесійна Футбольна Ліга», що складається з 34 команд. ТОВ «Келме Україна» стало технічним спонсором ліги амбітних футболістів.

З моменту свого зародження «Непрофесійна Футбольна Ліга» запрошувала й запрошує на гру футбольні команди Києва та київської області. За неповний рік свого існування хлопці показали високий рівень організації 4-х турнірів: «Зимовий кубок непрофесійної футбольної ліги 2019/2020», «Весняний кубок ліги 2020», «Турнір 7х7» і «Кубок профспілки Нової Пошти».

Наприклад, якщо взяти корпоративний турнір профспілки Нової Пошти, то можна відзначити таке: 13 команд «Непрофесійної Футбольної Ліги» були розділені на 4 групи, щоб боротися за головний кубок змагань. У фінальну частину турніру вийшли такі команди: Полісся-КІТ, КІТ, Служба забірної Логістики, FC Versant, Київ Схід, Північ.

Боротьба за зимовий кубок непрофесійної футбольної ліги 2019-2020 була нелегкою. Але команди Direct, Lagoon, Denon, ФК Сейм, МФК Авангард гідно попрацювали й показали кращі результати.

У спекотній боротьбі за весняним кубком успішно розкрили свій потенціал такі команди: Аякс Теремки, ФК Сейм, Denon, МФК Авангард, Ajax, Flex.

Варто зазначити, що цієї весни непрофесійна футбольна ліга також провела новий формат матчів – 7Х7 (дуже популярного серед спортсменів-аматорів).

Упевнені, що в надалі можливість займатися улюбленою справою принесе успіх. Команди будуть вдосконалювати свої футбольні вміння, розкриють власні спортивні здібності, будуть фізично розвиватися і виховають у собі корисні якості. А головне, учасники команд отримають перспективи стати професійними футболістами або гідними дитячими тренерами.

Kelme із задоволенням підтримує аматорський спорт у всьому світі і в Україні, зокрема «Непрофесійну Футбольну Лігу». Приємно, що гравці й керівництво футбольної ліги зупинили свій вибір саме на Kelme. Ми твердо переконані, що розвиток спорту – це інвестиція в здоров’я і процвітання нації!


  • Поділитись з друзями:
  • facebook

Більше новин

Kelme — технічний партнер ФК «Балкани»
  • дата
  • 12.04.2021
На початку квітня 2021 року ТОВ «Келме Україна» та ФК «Балкани...
Відтепер взуття Kelme можна придбати у мережі магазинів Мегаспорт
  • дата
  • 25.02.2021
Новий рік — нові партнери! Раді повідомити вам, що з кінця лю...
Kelme Україна — технічний партнер проєкту test-online
  • дата
  • 15.01.2021
На початку 2021 року ТОВ «Келме Україна» уклала партнерську уг...