fbpx

Сертифікати Kelme, які бувають та як їх використати

Сертифікати Kelme, які бувають та як їх використати
 • дата
 • 12.07.2021

Соціальна відповідальність — важлива складова нашої діяльності, саме тому Kelme Україна — технічний партнер десятків аматорських, дитячих та напівпрофесійних турнірів, що проводяться на всій території України. 

Ми роздали більше тисячі індивідуальних та командних сертифікатів на продукцію тм Kelme. У цій новині ми вирішили лаконічно та зрозуміло пояснити, що це за сертифікати,  як ними скористатися та з чим їх їдять.

Почати варто з того, що сертифікати бувають двох видів — індивідуальні (як правило, еквівалентом в 500 грн, видаються кращому гравцеві команди/турніру/туру і т.д.) та командні (як правило на кожен турнір видається три штуки, сума сертифікату залежить від місця яке команда посіла). Розпочнемо з індивідуальних сертифікатів

 

Індивідуальні сертифікати на взуття Kelme

Основна інформація, яку потрібно знати при купівлі взуття за сертифікатом:

 1. Один сертифікат — одна пара взуття;
 2. Знижка сертифікату не сумується з іншими знижками;
 3. Сертифікати між собою не сумуються, тобто якщо у вас два сертифікати еквівалентом в 500 гривень, то ви не можете купити одну пару взуття зі знижкою 1000 гривень;
 4. Сертифікати діють тільки на взуття бренду Kelme (капці/шльопанці не підпадають під дію сертифікату);
 5. Термін дії сертифікатів уточнюйте в організаторів турніру, якщо ваш сертифікат “прострочений”, але ви дуже хочете придбати взуття, то ми його вам можуть продовжити;
 6. Якщо вам не підійшов розмір взуття, то нічого страшного, ми замінимо вам товар зі збереженням знижки;

Є два варіанти як використати сертифікат такого типу:

 1.  Фізично у нашому магазині-партнері Sport Hunter (м. Київ,вулиця Електротехнічна, 44б (Троєщина)) При розрахунку передайте касиру сертифікат і ви отримаєте знижку вказану на сертифікаті.
 2.  Оформити замовлення онлайн в інтернет-магазині Sport Hunter — окрема категорія для сертифікатів Kelme.

Командні сертифікати kelme:

Як правило на кожен турнір у якому Kelme Україна виступає технічним партнером виділяється 3 командних сертифікати на екіпірування команди на суму 20000 грн, 17500 грн, 15000 грн.

Вище зазначені суми є знижкою на оптове замовлення (від 10-ти комплектів). Комплект складається з: форма, гетри, костюм, рюкзак. Якщо у вас в команді більше 10-ти гравців, то на кожен наступний комплект діє знижка 2000, 1750, 1500 грн відповідно.

Якщо на турнірі ви зайняли перше місце і виграли командний сертифікат на двадцять тисяч гривень, то ви отримуєте знижку на 10 комплектів, які за роздрібними цінами коштують 40000-50000 гривень,  тобто цей сертифікат є свого роду знижкою на 25-50%, розмір якої залежить від обраних моделей та розміру знижки сертифікату.

Для того, щоб використати цей сертифікат зателефонуйте за номером телефону 0800330843 або пишіть на пошту m.b@kelme.ua


 • Поділитись з друзями:
 • facebook

Більше новин

З Новим Роком 2023!!!
 • дата
 • 31.12.2022
Келме Україна вітає вас з Новим Роком 2023! Бажаємо к...
СТРИБАЙ за теплим одягом!
 • дата
 • 29.11.2022
СТРИБАЙ за теплим одягом! Часу замало, бо наявність дуже і ду...
Неймовірні сороконіжки BASIC від 1223 грн!!!
 • дата
 • 01.08.2022
Сороконіжки BASIC є відмінним варіантом для того, щоб почати з...